Reményteli fejlemény az Egri kórház ügyében
2009.03.17
Korábban a LIGA Szakszervezetek nagy figyelemmel kísérte az Egri Markhot Ferenc Megyei Kórházban kialakult helyzetet. Új fejlemény az ügyben, hogy a Nógrád Megyei Bíróság március 17-én érvénytelenítette a Heves Megyei Önkormányzat és a HospInvest Zrt. között létrejött, az egri Markhot Ferenc Megyei Kórház működtetésére kötött szerződést; az ítélet nem jogerős. Ismeretes: a cég a pályázati kiírásban szereplő banki igazolást hiányosan nyújtotta be.
Reméljük, ezzel lassan véget ér a kálvária, ami méltatlan helyzetbe hozta mind a munkavállalókat, mind pedig az ellátottakat.
Reméljük, ezzel lassan véget ér a kálvária, ami méltatlan helyzetbe hozta mind a munkavállalókat, mind pedig az ellátottakat.
