A LIGA az OÉT munkavállalói oldalának soros elnöke

2009. január 1-től az Országos Érdekegyeztető Tanács munkavállalói oldalának soros elnöki tisztét a LIGA Szakszervezetek tölti be. Az országos érdekegyeztetés folyamatáról és a háttérdokumentumokról ez idő alatt is honlapunk "érdekegyeztetés" rovatában olvashatnak.